KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7473128
nr 747 3128
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Osignerad, motivets mått: 18x12
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:37:15
1.600 kr
1.900 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.400 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn